Hakkımızda

ASEL; İnşaat , elektrik üretim, iletim , dağıtım tesisleri ile hava limanı elektrik-elektronik sistemlerinin müteahhitlik, mühendislik, işletme, bakım ve onarım hizmetlerini yapmak gayesi ile 1992 yılında Vedat ASLANTAŞ tarafından ANKARA’ da kurulmuştur.

Şirketimiz halen inşaat ve enerji taahhüt sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

ASEL kuruluşundan beri, kazandığı bilgi birikimi ve güvenilir, yenilikçi yapısıyla hem taahhüt edip bitirdiği, hem de devam eden işlerini;

Yürürlükteki mevzuatları ve teknolojiyi takip ederek, kaliteyi, güveni, müşteri memnuniyetini, eğitimli, tecrübeli insan kaynaklarını, Profesyonel takım çalışmasıyla birleştirip işçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak çevreye duyarlı şekilde zamanında başarıyla bitirmeyi amaçlamıştır.

Faaliyet alanını çeşitlendirip organizasyon ve lojistik yeteneğini geliştirmiş olan şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye başarı ile imza atmıştır.

VİZYONUMUZ

Güveni ve kaliteyi temsil eden dünya ölçeğinde tanınmış, Türkiye’nin Lider Şirketleri arasına girmek.

MİSYONUMUZ

ASEL, İstikrarlı bir büyümeyi, bilgi ve tecrübe potansiyelini ekonomik değerlere dönüştürüp ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ASEL, ilke olarak tüm işlerinde kaliteyi, güveni, iş ahlakı ve meslek ilkelerine bağlılığı benimsemiştir.

Tüm Hakları ASEL1 İnşaat Enerji A.Ş. adına Saklıdır. Herhangi bir içerik asla kullanılamaz. | 2020

Website dönüşüm optimizasyonu Popupsmart tarafından yapılmıştır.